Konkurs na filmik promujący Fundusze Europejskie

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego filmiku promującego inwestycję lub działanie zrealizowane przy współfinansowaniu ze środków europejskich. Tematem może być inwestycja zrealizowana w najbliższej okolicy, o czym mogą informować tablice informacyjne ustawione w pobliżu  lub działanie, które znajduje się na liście projektów dofinansowanych ze środków UE opublikowanej w tzw. Mapie Dotacji.

Filmiki (długość do 2 minut, format mp4, pojemność do 100 MB) należy przesyłać organizatorom do 31 sierpnia 2022 r. Więcej informacji o konkursie na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego https://www.swietokrzyskie.pro/wygrana-jest-blizej-niz-myslisz/ oraz na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich: www.dniotwarte.eu

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych – dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie na stronie internetowej.

Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich – największej akcji promującej FE w Polsce. W województwie świętokrzyskim organizuje ją Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

 

To top