CRL na Dniach Ostrowca 2022

Ostatni weekend wakacji stał pod znakiem dobrej zabawy i świętowania. Dni Ostrowca 2022 przyciągnęły na stadion MOSiR rzesze mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy mogli bawić się na sobotnich i niedzielnych koncertach, odwiedzić też liczne stoiska, na których czekały na nich różne atrakcje, zabawy i konkursy.

W niedzielę 28 sierpnia podczas prezentacji ostrowieckich jednostek i spółek gminnych swoje stoisko wystawiło też Centrum Rozwoju Lokalnego. Odwiedzający mieli okazję m. in.:  spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o przedsiębiorczości, dowiedzieć się więcej o ofercie CRL w sferze edukacji, przedsiębiorczości i współpracy z organizacjami pozarządowymi, samodzielnie przygotować sobie gustowną bransoletkę z koralików, na najmłodszych zaś czekały kolorowanki. Na wszystkich  czekały atrakcyjne nagrody i upominki, a także ulotki i materiały informacyjne przybliżające działania Centrum Rozwoju Lokalnego.

Pogoda dopisała, humory i frekwencja również; chętnych do quizu, rękodzieła i kolorowanek – i to w różnym wieku- nie brakowało. Dla każdego znalazło się coś atrakcyjnego!

To top