Bezpłatne szkolenia dla ngo i grup nieformalnych pomagającym osobom uciekającym z Ukrainy

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej oferuje bezpłatne szkolenia prawne dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych pomagających osobom uciekającym z Ukrainy.

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej wychodząc naprzeciw potrzebom jednostek organizującym pomoc dla osób uciekających z Ukrainy, uruchomiło:

Bezpłatny portal prawny dla jednostek pomagających oraz dla osób uciekających z Ukrainy – http://www.ukraina.interwencjaprawna.plotwiera się w nowej karcie -dostępny w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim, na którym można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

SIP oferuje bezpłatne szkolenia prawne dla osób pomagających,  z zakresu prawa migracyjnego i azylowego,  w szczególności z legalizacji pobytu, udzielania ochrony międzynarodowej, praw dzieci – migrantów, wykonywania legalnej pracy w Polsce oraz dyskryminacji. Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy 24 godziny na dobę poprzez dedykowany formularz dostępny na portalu.

SIP organizuje również bezpłatne, szybkie porady prawne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16,  przez dedykowany formularz zamieszczony na ww. stronie internetowej.

To top