KCPU zaprasza na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocy

W dniach 27-28 września 2022 r. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą.

Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, w tym realizacji procedury „Niebieskie Karty”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu. Warunkiem zakwalifikowania jest przesłanie do 15 września br. do godz. 15.00 na adres: katarzyna.michalska@kcpu.gov.pl  wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z linkiem do szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie w formule online (zoom) i jest w pełni finansowane przez KCPU.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.kbpn.gov.pl/portal?id=13315006&fbclid=IwAR0ixx4iVwT4Yrm0LUNjZ5uypRU_9p8KWsyL3oj6S7E9Py4T96Fha_9X4Rw

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: katarzyna.michalska@kcpu.gov.pl

To top