Konkurs plastyczny „Lokalne NIEBANALNE” – edycja III

UWAGA!!! UWAGA!!!

Drodzy UCZNIOWIE ostrowieckich szkół podstawowych! Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 19 września 2022 r. rusza trzecia edycja konkursu ,,Lokalne NIEBANALNE’’ organizowanego przez Centrum Rozwoju Lokalnego!

Tak jak w poprzednich edycjach, Waszym zadaniem będzie przygotowanie prac plastycznych prezentujących ciekawe (niebanalne) AKTYWNE działalności gospodarcze ZLOKALIZOWANE oraz ZAREJESTROWANE na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski. DOPUSZCZALNE FORMY PRAWNE prezentowanych firm to JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA oraz SPÓŁKA CYWILNA.

WAŻNE!

Żeby przygotować pracę plastyczną ZGODNĄ z Regulaminem Konkursu MUSICIE DOWIEDZIEĆ SIĘ, co to jest jednoosobowa działalność gospodarcza oraz spółka cywilna, ponieważ wyłącznie takie formy prawne działalności prezentowanych firm są dopuszczalne. Poza tym czekają Was ODWIEDZINY w wybranych przez Was firmach, żeby ZAPYTAĆ ICH WŁAŚCICIELI, czy prowadzą działalność w określonych w REGULAMINIE KONKURSU formach prawnych i czy jest ona zarejestrowana i prowadzona na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Zapytacie przy okazji o NIP firmy, który trzeba podać w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM DO KONKURSU.

Na prace wraz z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM (do pobrania na stronie CRL (https://crl.ostrowiec.pl/wp-content/uploads/2022/09/Zalacznik-do-Regulaminu.pdf)) czekamy od 19 września 2022 r. do 21 października 2022 r. DOPUSZCZA SIĘ przesłanie zdjęcia prawidłowo wypełnionego Formularza zgłoszeniowego – każda strona Formularza na osobnym zdjęciu. Formularz powinien zawierać wszystkie wymagane informacje, w tym w polach opisanych jako obowiązkowe.

Koniecznie PRZECZYTAJCIE  Regulamin Konkursu (https://crl.ostrowiec.pl/wp-content/uploads/2022/09/Regulamin-konkursu.pdf).

Serdecznie ZAPRASZAMY do udziału w KONKURSIE! Poza poszerzeniem wiedzy czekają na Was niebanalne NAGRODY!

PS. Jeśli wśród czytających informację o Konkursie są nasi LOKALNI PRZEDSIĘBIORCY (jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki cywilne), to zachęcamy do INSPIROWANIA uczniów do przedstawienia tychże NIEBANALNYCH BIZNESÓW w swoich pracach.

WAŻNE!!!

To top