„FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2021-2027” – spotkanie w Starostwie Powiatowym

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości skorzystania ze środków unijnych w województwie świętokrzyskim w latach  2021-2027.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2022 r. w godz. 1100 – 1230, w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 37. Do udziału zapraszamy przedstawicieli gmin, przedszkoli, szkół, stowarzyszeń i firm z powiatów: ostrowieckiego, skarżyskiego i starachowickiego, zainteresowanych realizacją projektów edukacyjnych. Będzie to pierwsze z cyklu spotkań, zaplanowanych przez Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ w poszczególnych powiatach woj. świętokrzyskiego.

Podczas spotkania szczegółowo zaprezentowane zostaną plany dotyczące finansowania przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz edukacji dorosłych z funduszy europejskich w ramach FEŚ 2021-2027. Przedstawiciele DWEFS UMWŚ omówią też  najważniejsze zasady realizacji projektów unijnych w nadchodzących latach.

Chętnych do udziału w szkoleniu w Ostrowcu Świętokrzyskim prosimy o zgłaszanie się telefonicznie –  tel. (41) 349-89-23 lub mailowo – e-mail: infoEFS@sejmik.kielce.pl do 21 listopada 2022 r.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę instytucji/firmy, kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

To top