Rozpoczął się nabór wniosków w ramach II edycji programu grantowego „Cześć Dziewczyny!”

Rozpoczął się nabór wniosków w ramach II edycji programu grantowego „Cześć, Dziewczyny!”. Program przewiduje granty do 75.000 zł na projekty wspierające inicjatywy społeczne, które posłużą poprawie sytuacji ukraińskich kobiet i dzieci. Organizatorem programu jest Kulczyk Foundation.

Program Grantowy ,,Cześć Dziewczyny!” powstał jako odpowiedź na potrzeby milionów kobiet i dzieci, które uciekły ze swojego kraju w związku z bestialskim atakiem Rosji na Ukrainę.

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni, instytucji kultury, przedsiębiorstw społecznych oraz jednostek samorządu terytorialnego – utworzonych i działających zgodnie z prawem polskim oraz prowadzących działalność na rzecz społeczności na terenie Polski lub w Ukrainie.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 30 listopada 2022 r.

Na stronie internetowej Funduszu czescdziewczyny.pl można podpisać list wsparcia dla Dziewczyn z Ukrainy a także wesprzeć inicjatywę poprzez cykliczną wpłatę za pośrednictwem serwisu Patronite lub bezpośrednią darowizną na konto Kulczyk Foundation.

Opis programu na naszej stronie internetowej znajduje się pod linkiem: https://kulczykfoundation.org.pl/co-robimy/pomocowe/polska-ukraina-program-grantowy-czesc-dziewczyny-ii-edycja

To top