Szkolenie Fimango „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników”

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie online „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników”w ramach Fimango 2022 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”. Szkolenie odbędzie się 8 listopada na platformie ZOOM w godzinach 12:30 – 16:30. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2022 roku.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium na platformie ZOOM.

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w ostatnich latach oraz planowanych zmian dotyczących zatrudniania w 2022 r. Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia.

UWAGA: Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu będą miały osoby reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący: Arkadiusz Jarosiński – radca prawny

Termin: 8 listopada 2022 (wtorek)

Godziny: 12:30 – 16:30

Miejsce szkolenia: online– Platforma ZOOM.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu online, prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego.otwiera się w nowej karcie
Termin zgłoszeń: 31 października 2022 roku.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie, otrzymają potwierdzenie drogą mailową oraz informacje o dostępie na platformę ZOOM.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem do dnia 3 listopada 2022 roku do godz. 16:00.

Kontakt:
W razie pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt: Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, fimango@frso.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu „Fimango 2022 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Źródło: www.ngo.pl

To top