Weź udział szkoleniu i zdobądź fundusze na swój projekt 

 
Rozpoczął się nabór wniosków do 𝙋𝙧𝙤𝙜𝙧𝙖𝙢𝙤́𝙬 𝙈𝙞𝙣𝙞𝙨𝙩𝙧𝙖 𝙣𝙖 𝙧𝙤𝙠 𝟮𝟬𝟮𝟯. Do 30 listopada można składać wnioski do wszystkich Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2023.
Wyjątkiem są nabory do programów „Ochrona zabytków” i „Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów za granicą”, które kończą się odpowiednio 2, 8, 9 listopada.
Dzięki Programom Ministra wsparcie finansowe mogą otrzymać działania z zakresu kultury oraz ochrony dziedzictwa kulturowego i historycznego, obejmujące m.in.
  • szeroko rozumianą edukację,
  • działalność artystyczną,
  • kulturę cyfrową,
  • działania promujące czytelnictwo,
  • a także projekty infrastrukturalne.
W 2021 roku w ramach Programów Ministra przyznano łącznie ponad 240 mln zł na cele kulturalne.
 
Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób ubiegać się o finansowanie projektów kulturalnych, jak znajdować źródła i z sukcesem pisać wnioski, gdzie znaleźć informacje na temat konkursów grantowych. Zapraszamy do udziału w webinarze.
Uczestnicy naszych poprzednich edycji z sukcesem pozyskiwali środki na działania kulturalne, nasza ekspertka 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓒𝔃𝔂𝔃̇𝓮𝔀𝓼𝓴𝓪 nie tylko podpowie na co zwracać uwagę podczas pisania wniosków ale także pokaże co trzeba zrobić przed wybraniem konkretnego programu dotacyjnego, opowie także o planowaniu projektów w oparciu o „Diament Projektowy”.
 
Weź udział szkoleniu 22.11.2022 r. i zdobądź fundusze na swój projekt . Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
To top