Konwersacje językowe seniorów i uchodźców

Pracujesz z seniorami? Działasz w organizacji skupiającej seniorów-wolontariuszy? A może prowadzisz działania wspierające uchodźców i uchodźczynie lub chciałbyś zacząć tego typu działalność?

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” wspólnie z Polskim Forum Migracyjnym pomoże Ci w tym!
Organizacje mają pomysł, który łączy zasoby, wiedzę i doświadczenie wolontariuszek i wolontariuszy 60+ oraz uchodźczynie/uchodźców, którzy zamieszkali w Polsce.
Z ich pomocą KROK PO KROKU zrealizujesz konwersacje językowe 1 na 1 seniorów-wolontariuszy/ seniorek-wolontariuszek i uchodźców/uchodźczyń.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Polska dla początkujących i zaawansowanych – podaj dalej”.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” szuka 10 lokalnych organizacji pozarządowych i samorządowych organizacji kultury z całej Polski (z wyjątkiem warszawskich), które:

  • skupiają osoby 60+ lub chcą włączyć je do swoich działań
  • działają bądź chcą działać na rzecz uchodźczyń uchodźców
  • łączą lub chcą połączyć obie te grupy: seniorów i uchodźców we wspólnym działaniu – konwersacjach językowych.
20 GRUDNIA 2022 o 12.00 odbędzie na OTWIERAJĄCE SPOTKANIE INFORMACYJNE dla wszystkich organizacji i instytucji zainteresowanych udziałem w projekcie, które odbędzie się online na platformie ZOOM.
Jeśli chcesz dołączyć, zostaw swojego e-maila: https://podajdalejspotkanie.webankieta.pl/.
Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Partnerem projektu jest Polskie Forum Migracyjne.
To top