Webinarium #prosteNGO! Ustawa o ekonomii społecznej – co działa, co trzeba zmienić

 
Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconemu ustawie o ekonomii społecznej. Webinarium służy przybliżeniu ustawy (m.in. definicje, status przedsiębiorstwa społecznego, mechanizmy wsparcia), omówieniu dotychczasowych praktyk jej stosowania i wypracowaniu ewentualnych postulatów do nowelizacji ustawy.
 

Data i godzina: 28 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 9:00-13:00

Prowadzący: Tomasz Schimanek – ekspert Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, członek Stowarzyszenia Dialog Społeczny i Zespołu OFOP „Proste prawo dla NGO”
 
Charakter spotkania: Webinarium z wykorzystaniem platformy Zoom (link do spotkania zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Udział w webinarium jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_875Kr7_O5HugOmbE7ph2L9AWn48WHSkChS1B87jg_f1MgA/viewform

Kontakt i sprawy organizacyjne: Łukasz Gorczyński, telefon: +48 511 141 197, e-mail: kontakt@trzeci.org

Informacje o działaniach prowadzonych w ramach #prosteNGO: http://proste.ngo 

Działania prowadzone są w ramach projektu „Dobre prawo dla organizacji społecznych – myśl centralnie, działaj lokalnie” w partnerstwie Fundacji trzeci.org i Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana.

Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
To top