Atomic Grants – Minigranty dla przedsiębiorczych kobiet

Zachęcamy do skorzystania z oferty wsparcia pieniężnego i coachingowe dla przedsiębiorczych kobiet na realizację swoich pasji i zainteresowań.

Przewidziano kilka terminów naborów.

FUNDATOR: Passion Collective

O PROGRAMIE: Fundusze bywają są jedną z najtrudniejszych barier, przed którymi stoimy, chcąc realizować swoje zainteresowania i pasje. Często potrzeba ich więcej lub pojawiają się „ważniejsze” i pilniejsze wydatki.  Atomic Grants to połączenie gotówki i coachingu, które pomogą na nowo odkryć i pielęgnować swoje pasje! CEL KONKURSU: Celem programu jest wsparcie osób identyfikujących się jako kobiety w realizacji swoich pasji, a także spowodowanie u nich pozytywnej zmiany.

NA CO MOŻNA OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE: Dotację można przeznaczyć wyłącznie na własną działalność lub własną działalność  gospodarczą (niekwalifikowalne jest jej przekazanie na rzecz innych osób lub organizacji). Laureatki muszą wyrazić gotowość do poddania się kontroli finansowej i korzystania z  obowiązujących procedur księgowych. Dodatkowo, ponoszą one odpowiedzialność za opłacenie wszelkich podatków związanych ze stypendium oraz za wszelkie ewentualne konsekwencje wydania pieniędzy. Organizatorzy chcą podzielić się historią o wygraniu grantu, a także o tym, jak wpłynął on na sytuację zwyciężczyń. Historie te będą prawdopodobnie miały dłuższą formę publikowaną na stronie internetowej i będą również publikowane w mediach społecznościowych.

KTO MOŻE SKŁADAĆ WNIOSKI: Osoby, które identyfikują się jako kobiety, ukończyły 21 lat i znają język angielski. Można mieszkać w dowolnym miejscu na świecie – pod warunkiem, korzystania z bankowości elektronicznej, poczty e-mail i mediów społecznościowych.

WYSOKOŚĆ DOTACJI: $1500

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: Aplikować można za pomocą formularza dostępnego na stronie programu.

Nabory prowadzone są w trybie ciągłym a zgłoszenia przyjmowane w terminach:

do 17 marca, godz. 17:00; do 23 czerwca, godz. 17:00; do 22 września, godz. 17:00;

do 15 grudnia, godz. 17:00.

ŹRÓDŁO ORAZ DODATKOWE INFORMACJE: Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej organizatora konkursu: www.passioncollective.co/atomic-grants

KONTAKT: laura@passioncollective.co

To top