Giełda kooperacyjna dla branży IT w Wiedniu

Regionalny ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży IT „International B2B Software Days 2023 –  the Future of Digital Business”, która odbędzie się w dniach 8-10 maja online oraz stacjonarnie – w Wiedniu.

Jest to seria dwustronnych, wcześniej umówionych 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji na głównej stronie wydarzenia (TUTAJ).

Giełda adresowana jest do firm i instytutów technologicznych, zarówno oferujących swoje usługi i produkty, jak i tych, które poszukują podwykonawców i dostawców.

Podczas rejestracji uczestnicy mogą wskazać nie tylko obszary technologii, w jakich działają (np. sztuczna inteligencja, blockchain, robotyka), ale też sektory, w których ich rozwiązania znajdują zastosowanie (np. rolno-spożywczy, medycyna, finanse, motoryzacja i in.)

 • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Rejestracja potrwa do 8 maja 2023 r., ale wcześniejsza rejestracja pozwolić może na zapoznanie się z fertą firmy przez większa liczbę zagranicznych partnerów, co może przełożyć się na większą liczbę zaplanowanych spotkań
 • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by móc umawiać spotkania.
 • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
 • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco, a więc chętni mogą zapoznać się z ofertą innych firm biorących udział w wydarzeniu.
 • Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Program wydarzenia

 • właściwe wydarzenie zostanie poprzedzone warsztatami dot. Austrii, które odbędą się 3 maja 2023 r.;
 • 8 maja 2023 r., na terenie wiedeńskiego Ratusza, odbędzie się część seminaryjna oraz dwustronne spotkania stacjonarne zgodnie z indywidualnymi harmonogramami;
 • 9 maja 2023 r., na terenie wiedeńskiego Ratusza, zostanie zrealizowany bogaty program warsztatów;
 • 10 maja 2023 r. to dzień warsztatów i spotkań online zgodnie z indywidualnymi harmonogramami odbywających się na platformie b2match (tej samej, na której ma miejsce rejestracja); jeśli nie możecie wziąć udział w części stacjonarnej w Wiedniu, zapisujcie się właśnie na 10 maja.

Szczegółowy program warsztatów

 • Udział w części stacjonarnej w Wiedniu w dniach 8-9 maja 2023 r. wiąże się z opłatą w wysokości 150 euroWięcej informacji nt. opłat.
 • Udział w warsztatach i spotkaniach online 10 maja 2023 r. jest bezpłatny.

Niezależnie od formuły udziału konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie.

Firmy we własnym zakresie pokrywają ew. koszty związane z podróżą i pobytem na miejscu.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

To top