Jak nawiązać współpracę z biznesem w NGO? – Bezpłatne szkolenie

Powstają, by zmieniać świat na lepsze i zamykają się, bo brakuje im środków finansowych. Tak wygląda droga wielu NGO w Polsce. Jak temu zapobiec? Np. poprzez rozpoczęcie współpracy z biznesem. Wiemy, że dla wielu NGO jest to zupełnie nowa droga pozyskiwania funduszy, dlatego 16 maja w godz. 12:00-14:00 organizujemy bezpłatne szkolenie online, podczas którego Przemek Stanisz opowie o współpracy NGO i biznesu.

👥 DLA KOGO:
▪️ członkowie zarządów NGO
▪️ pracownicy NGO
▪️ wszyscy zainteresowani rozwojem swojej organizacji pozarządowej

🌏 GDZIE I KIEDY:
▪️ 16 maja w godzinach 12:00-14:00
▪️ warsztat będzie prowadzony online (link zostanie wysłany tuż przed wydarzeniem)

📍 WAŻNE:
▪️ szkolenie jest bezpłatne
▪️ obowiązuje rejestracja poprzez stronę bit.ly/wspolpracangozbiznesemotwiera się w nowej karcie
▪️ liczba miejsc jest ograniczona

📝 PODCZAS SZKOLENIA:
▪️ Dowiesz się, jak krok po kroku wygląda proces budowania relacji z firmami.
▪️ Poznasz autentyczne przykłady z wieloletnich międzynarodowych doświadczeń prowadzącego.
▪️ Zadasz pytania ekspertowi podczas sesji Q&A na końcu szkolenia.

PROWADZENIE:

👨‍💼 Przemek Stanisz – doświadczony specjalista w dziedzinie komunikacji, marketingu i sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z firmami, NGO i startupami.

💼 Założyciel NorthStar Consulting, 15 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu, pracował 5 lat w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA.

🌍 Współzałożyciel wielu firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu oraz skalowaniu biznesu zagranicę.

🤝 Aktywny coach i mentor w społecznościach technologicznych i startupowych w Europie i USA, prezentujący na wielu wydarzeniach i w organizacjach, w tym na Uniwersytecie Stanforda poprzez US-Polish Trade Council.

👥 Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, po polskie duże organizacje jak PKP czy Dotpay, aż po ogromne korporacje, takie jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.

🚀 Aktualnie skupia się na optymalizacji i skalowaniu strategii sprzedażowo-marketingowych z wykorzystaniem metodologii pozyskanych w pracy doradczej.

📍 Organizatorem szkolenia jest Social Movers Hub – organizacja, której członkowie od ponad 10 lat prowadzą firmy i organizacje pozarządowe, w czym osiągnęli ponadprzeciętne wyniki (zarówno finansowe, jak i wpływu społecznego), dlatego postanowili dzielić się wiedzą i wspierać innych w osiąganiu sukcesu. Tak aby coraz więcej organizacji społecznych także skutecznie zmieniało świat na lepsze.

To top