„Wizerunek przedsiębiorcy – jak Cię widzą tak Cię piszą” – bezpłatne szkolenie w CRL

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza ostrowieckich przedsiębiorców oraz pracowników firm z siedzibą na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski na bezpłatne szkolenie „Wizerunek przedsiębiorcy – jak Cię widzą tak Cię piszą”. W ramach szkolenia będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat wizerunku polskiego przedsiębiorcy, działań marketingowych związanych z firmą w sieci, a także jaki wpływ na sukces firmy może mieć pozytywny odbiór wizerunkowy przedsiębiorcy i jego biznesu.

Spotkanie poprowadzi Pan Dariusz Kuchta – ekonomista, przedsiębiorca, trener kadr/ szkoleniowiec, wykładowca – ekspert akademicki, doradca zawodowy, przewodnik po Krakowie, pilot wycieczek.

Więcej informacji na temat szkolenia w poniższej agendzie.

Wizerunek przedsiębiorcy – jak Cię widzą tak Cię piszą – opis

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zapoznanie się z poniższym Regulaminem oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie wypełnionego dokumentu w formie pliku w formacie doc, skanu lub zdjęcia na adres mailowy: sekretariat@crl.ostrowiec.pl 

Regulamin szkolenia w CRL

Formularz zgłoszenia na szkolenie – doc

Formularz zgłoszenia na szkolenie – pdf

Szkolenie zostanie przeprowadzone w ramach cyklu ,,ROZWIJAMY ostrowiecki BIZNES’’ skierowanego do przedsiębiorców oraz pracowników firm posiadających siedzibę na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.

To top