Zmiany w prawie pracy – webinarium PARP dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – Centrum Rozwoju MŚP zaprasza przedsiębiorców oraz pracowników firm z sektora MŚP do udział w webinarium, w trakcie którego zostaną omówione zmiany wprowadzone w Kodeksie pracy dotyczące pracy zdalnej i możliwości przeprowadzenia kontroli trzeźwości pracowników. Uczestnicy webinarium dowiedzą się m.in. jak wprowadzić pracę zdalną i z jakimi kosztami to się wiąże, ile dni pracownik może pracować z domu bez konieczności wypłaty ryczałtu, jak kontrolować pracownika w trakcie home office oraz kogo i w jaki sposób, będzie można testować na obecność alkoholu lub innych substancji odurzających.

Webinarium odbędzie się 16 maja 2023 r. w godz. 11.30 – 13.00, transmisja będzie dostępna na stronie PARP (TUTAJ).

W programie spotkania poruszone będą takie zagadnienia jak m. in.: jak wprowadzić pracę zdalną, praca zdalna z inicjatywy pracodawcy lub na wniosek pracownika, koszty pracy zdalnej, możliwość przeprowadzenia kontroli pracownika na home office, kontrola trzeźwości, jak przeprowadzić kontrolę aby unikać problemów lub roszczeń ze strony pracownika itp.

Okno transmisji będzie aktywne w czasie webinarium. Po transmisji nagranie webinarium wraz z prezentacją będą dostępne na profilu PARP na YouTube.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat webinarium dostępnych na stronie wydarzenia (TUTAJ)

 

 

To top