SOWA EFS czyli jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z FES+ – bezpłatne szkolenie w Kielcach

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ zaprasza wszystkich potencjalnych Wnioskodawców w programie „Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027” na bezpłatne szkolenie, na którym przedstawione zostaną szczegółowe zasady wypełniania wniosków o dofinansowanie projektów FES+ w generatorze wniosków aplikacyjnych SOWA EFS.

Warsztaty odbędą się 22 czerwca 2023 r., w godz. 10.00 – 13.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach przy ul. Księdza Piotra Ściegiennego 13.

Spotkanie, które poprowadzą pracownicy Oddziału Oceny Projektów w Departamencie Wdrażania EFS, będzie okazją do bezpośredniego wykorzystania wskazówek w pracy z programem SOWA EFS, dlatego organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą laptopa lub tabletu.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmowane są mailowo w Departamencie Wdrażania EFS, e-mail: infoEFS@sejmik.kielce.pl do 21. czerwca do godz. 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę instytucji i kontakt telefoniczny. W tytule wiadomości należy umieścić datę oraz temat warsztatów.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 41 395 17 76.

 

To top