„Oslo Innovation Week 2023” i networking dla firm z Polski

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway zapraszają do udziału w Oslo Innovation Week 2023.  To czterodniowe wydarzenie obfitujące w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata. Odbywa się ono tradycyjnie pod koniec września, jest jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 16:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. The Tipping Point is here! które odbędzie się w centrum eventowym Sentralen  w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy – Oslo.

W trakcie spotkania będzie można nawiązać relacje ze 100 najbardziej innowacyjnymi startupami oraz scaleupami z Europy Środkowo-Południowej: Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Grecji, Łotwy, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii i Słowacji prezentującymi najnowsze rozwiązania w zakresie zielonych technologii.

The Tipping Point is here! to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami oraz przedyskutowanie najnowszych rozwiązań i wyzwań związanych z zieloną i cyfrową transformacją w Europie Środkowo-Południowej. Oslo Innovation Week  to kwintesencja pomysłów, innowacji i osób, które przesuwają granice, tworząc lepszą przyszłość.

Dodatkowych informacji udzielają:

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w imprezie powinny zarejestrować się do 20.09.2023 na stronie wydarzenia:  https://networking-oslo-innovation-week.b2match.io/ gdzie również można uzyskać więcej informacji na temat Oslo Innovation Week 2023

Więcej na temat lokalizacji The Tipping Point is here! na stronie https://www.sentralen.no/ 

Organizatorem wydarzenia jest Innovation Norway, a Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów krajowych.

Inicjatywa jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszar Gospodarczego na lata 2014-2021.

To top