Nowa strona Bazy Usług Rozwojowych

Od środy 9 sierpnia, użytkownicy BUR mogą korzystać z nowej odsłony strony Bazy Usług Rozwojowych oraz serwisu informacyjnego Bazy. Strony te są obecnie spójne, intuicyjne i łatwiejsze w obsłudze dla swoich użytkowników, także mobilnych. Wszystko po to, by usługodawcy oraz poszukujący kursów i szkoleń z łatwością poruszali się po systemie i wyszukiwali potrzebne im informacje.

Baza Usług Rozwojowych to unikatowa na polskim rynku platforma internetowa, oferująca bogatą ofertę szkoleń kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych z unijnym dofinansowaniem.

Użytkownik otwierający stronę BUR (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl) zauważy dużo zmian. Przede wszystkim na głównym widoku znajdzie rozwijane menu z kategoriami usług do wyboru, informacjami dotyczącymi tego, jak korzystać z Bazy oraz jak zdobyć dofinansowanie, w ramach programów regionalnych i krajowych. Tu odszuka także aktualności dot. Bazy, artykuły eksperckie i informacje o ważnych dla rynku szkoleniowego wydarzeniach. Nowością będzie osobna strefa dla dostawców usług ze wszystkimi ważnymi materiałami dla firm oferujących usługi w BUR zebranymi w jednym miejscu oraz pełne kompendium wiedzy dla tych podmiotów, które chciałyby rozpocząć oferowanie swoich usług w BUR.

Przypominamy, że Baza Usług Rozwojowych to istotne narzędzie w procesie pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich, ponieważ partnerzy (np. w realizacji projektów badawczych B+R) lub realizatorzy usług (np. szkoleń, kursów) powinni być zarejestrowani w BUR.

Więcej informacji na temat BUR dostępnych jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (TUTAJ)

To top