„Lokalne NIEBANALNE” – rusza IV edycja konkursu!

UWAGA‼️ UWAGA‼️
Drodzy UCZNIOWIE ostrowieckich szkół podstawowych! Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 18 września 2023 r. rusza czwarta edycja konkursu ,,Lokalne NIEBANALNE’’ organizowanego przez Centrum Rozwoju Lokalnego!
Tak jak w poprzednich edycjach, Waszym zadaniem będzie przygotowanie prac plastycznych prezentujących ciekawe (niebanalne) AKTYWNE działalności gospodarcze ZLOKALIZOWANE oraz ZAREJESTROWANE na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski. DOPUSZCZALNE FORMY PRAWNE prezentowanych firm to JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA oraz SPÓŁKA CYWILNA.
WAŻNE‼️
Żeby przygotować pracę plastyczną ZGODNĄ z Regulaminem Konkursu POWINNIŚCIE DOWIEDZIEĆ SIĘ, co to jest jednoosobowa działalność gospodarcza oraz spółka cywilna, ponieważ wyłącznie takie formy prawne działalności prezentowanych firm są dopuszczalne. Poza tym czekają Was ODWIEDZINY w wybranych przez Was firmach, żeby ZAPYTAĆ ICH WŁAŚCICIELI, czy prowadzą działalność w określonych w REGULAMINIE KONKURSU formach prawnych i czy jest ona zarejestrowana i prowadzona na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Zapytacie przy okazji o NIP firmy, który trzeba podać w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM DO KONKURSU.
Zdajemy sobie sprawę, że będzie wymagało to od Was większego WYSIŁKU, ale dzięki temu ZDOBĘDZIECIE pewną wiedzę w zakresie przedsiębiorczości oraz ZAPOZNACIE SIĘ lepiej z lokalnymi firmami.
Na prace wraz z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM (do pobrania na stronie CRL (tutaj link: https://crl.ostrowiec.pl/…/09/Zalacznik-do-Regulaminu.pdf) czekamy od 18 września 2023 r. do 20 października 2023 r. DOPUSZCZA SIĘ przesłanie zdjęcia prawidłowo wypełnionego Formularza zgłoszeniowego – każda strona Formularza na osobnym zdjęciu. Formularz powinien zawierać WSZYSTKIE wymagane informacje, w tym w polach opisanych jako obowiązkowe.
Koniecznie PRZECZYTAJCIE Regulamin Konkursu (tutaj link: https://crl.ostrowiec.pl/…/2023/09/Regulamin-konkursu.pdf).
Serdecznie ZAPRASZAMY do udziału w KONKURSIE! Poza poszerzeniem wiedzy czekają na Was niebanalne NAGRODY‼️
PS. Jeśli wśród czytających informację o Konkursie są nasi LOKALNI PRZEDSIĘBIORCY (jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki cywilne), to zachęcamy do INSPIROWANIA uczniów, aby przedstawili Państwa NIEBANALNE BIZNESY w swoich pracach.
 

 

To top