„Rozwijaj się z FE. Nowe programy dla przedsiębiorców” – spotkanie regionalne PARP w Kielcach

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w trzynastym już spotkaniu regionalnym pt.: Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się 25 października w godzinach 11.00 – 15.30, w Centrum Kongresowym Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu w formie stacjonarnej proszone są o dokonanie rejestracji na stronie wydarzenia (TUTAJ). Istnieje także możliwość obejrzenia transmisji online na stronie PARP (bez zapisów).

Spotkanie będzie idealną okazją do poznania programów realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 przygotowanych dla przedsiębiorców MŚP z Polski Wschodniej m.in.: ścieżka SMART, programy dla startupów, GOZ, automatyzacja i robotyzacja. Będą z nami przedstawiciele punktu informacyjnego funduszy europejskich (PIFE) i Enterprise Europe Network (EEN). Nowe programy otwierają wiele możliwości dla rozwoju firm w Polsce. Każde spotkanie stacjonarne to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE, EEN.

Program spotkania dostępny jest również na stronie wydarzenia (TUTAJ)

Źródło: parp.gov.pl

 

To top