Spotkanie dla przedsiębiorców w Kielcach

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniu regionalnym “Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”, które odbędzie się 25 października w Centrum Kongresowym w Kielcach.

Spotkanie, które skierowane jest do przedsiębiorców, będzie znakomitą okazją do poznania programów realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 przygotowanych dla przedsiębiorców z sektora MŚP z Polski Wschodniej, m.in. ścieżka SMART, programy dla startupów, GOZ, automatyzacja i robotyzacja.

W spotkaniu wezmą udział  przedstawiciele punktu informacyjnego funduszy europejskich (PIFE) i Enterprise Europe Network (EEN). Nowe programy otwierają wiele możliwości dla rozwoju firm w Polsce. Każde spotkanie stacjonarne to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE, EEN.

Spotkanie odbędzie się 25 października  o godz. 11:30 w Centrum Kongresowym przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach w formule stacjonarnej i zdalnej z transmisją na żywo na stronie internetowej PARP https://www.parp.gov.pl.

Program spotkania i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=3270

To top