Dzień Dziecka hucznie obchodzony

 
7 czerwca na boisku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który zgromadził tłumy mieszkańców spragnionych zabawy i świętowania.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla dzieci w każdym wieku, a wśród nich:
  • Piana Party: Morze piany, w którym dzieci mogły szaleć do woli, zapewniając im mnóstwo śmiechu i beztroskiej zabawy.
  • Zabawy i animacje: Kreatywne i pełne radości aktywności, które rozwijały wyobraźnię i umiejętności najmłodszych.
  • Zawody i rozgrywki: Sportowa rywalizacja w różnych dyscyplinach, która dostarczyła dzieciom wielu emocji i pozwoliła wykazać się sprytem i umiejętnościami.
  • Strefa gastro: Pyszne jedzenie i napoje, które dodawały energii do zabawy i zaspokajały głód wszystkich uczestników pikniku.
  • Pokazy sportowe i rekreacyjne: Inspirujące występy i pokazy umiejętności, które zachwyciły zarówno dzieci, jak i dorosłych.
  • Występy artystyczne: Utalentowani artyści zaprezentowali swoje talenty, zapewniając wszystkim uczestnikom pikniku dawkę rozrywki i wzruszeń.
Nie zabrakło również stoiska Centrum Rozwoju Lokalnego (CRL), które przygotowało dla dzieci i młodzieży gry, zabawy, symulacje z alkogoglami i narkogoglami, a dla najmłodszych tatuaże. Za udział w zabawach można było otrzymać drobne upominki.

Oprócz dobrej zabawy, CRL promowało także swoje działania, w tym Centrum Profilaktyczno-Edukacyjne „Pod napięciem”, gdzie można uzyskać pomoc w zakresie profilaktyki uzależnień oraz wsparcie specjalistów.

Piknik był doskonałą okazją do rodzinnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie, a dzieci z pewnością na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.
 
To top