Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza uczniów ostrowieckich szkół podstawowych do wzięcia udziału w Jarmarku Młodych Przedsiębiorczych, który odbędzie się w niedzielę 31 maja 2026 na ostrowieckim Rynku. Patronat nad wydarzeniem objął Artur Łakomiec – Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.
Jarmark to miejsce, gdzie jako Młodzi Przedsiębiorczy będziecie mogli wymieniać lub sprzedawać używane książki, zabawki, gry nieelektroniczne, przedmioty kolekcjonerskie, czy rękodzieło. Zapewniamy Wam przestrzeń, a Wy prezentujecie swoje pomysły biznesowe w formie własnych stoisk. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 maja 2026 r. Szczegóły, w tym warunki uczestnictwa, znajdziecie w Regulaminie Jarmarku Młodych Przedsiębiorczych. Wejdźcie na stronę internetową Centrum Rozwoju Lokalnego w zakładkę ,,Przedsiębiorczość” i kliknijcie ,,Jarmark Młodych Przedsiębiorczych” – tam znajdziecie potrzebne dokumenty. Dla ułatwienia podajemy link: https://crl.ostrowiec.pl/…/jarmark-mlodych…/
Podczas zeszłorocznej, pierwszej edycji Jarmarku Młodych Przedsiębiorczych powstały 33 wyjątkowe stoiska. Jesteśmy przekonani, że w tym roku też będzie MEGA!
Partnerami Jarmarku Młodych Przedsiębiorczych są: Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Młodzieżowa Rada Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
