Pieniądze na twoje działania. Webinarium „SPLOT wartości. Fundusz grantowy II edycja”

Prowadzisz działania monitorujące i strażnicze? Myślisz o przeprowadzeniu kampanii albo o projekcie badawczym związanym z legislacją dotyczącą osób z niepełnosprawnościami? Zapisz się na webinarium o nowym funduszu grantowym „SPLOT wartości. Fundusz grantowy II edycja”. Dowiedz się, na co, kiedy i jak możesz złożyć wniosek. Zapraszamy!

Nowy fundusz grantowy SPLOT WARTOŚCI – zobacz, jakie działania mogą realizować organizacje pozarządowe w ramach grantu z Programu Komisji Europejskiej „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości”(CERV).

Przyjdź na webinarium „SPLOT wartości. Fundusz grantowy II edycja” i dowiedz się:

  • o czym warto pamiętać, aplikując o środki w ramach funduszu grantowego
  • jakie są zasady konkursu grantowego SPLOT wartości,
  • jakie konkretnie działania, pomysły NGO mogą się mieścić się pod tym hasłem
  • jak aktywnie wdrażać wartości UE zawarte w Karcie Praw Podstawowych w działaniach organizacji pozarządowych.

Na webinarium przedstawimy Kartę Praw Podstawowych UE, omówimy regulamin Funduszu Grantowego oraz odpowiemy na pytania dotyczące zasad aplikowania o granty. Podamy także ku inspiracji przykłady działań, jakie mogą być realizowane w konkursie.

Webinaria (w dwóch terminach do wyboru) poprowadzą:

  • Karolina Poczykowska – ekspertka ds. funduszu grantowego w projekcie SPLOT WARTOŚCI, z wykształcenia socjolożka, absolwentka studiów MBA, zawodowo zajmuje się wsparciem sektora społecznego w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku oraz współpracą międzysektorową.
  • Adrian Skoczylas – koordynator regionalny w projekcie „SPLOT wartości” oraz animator lokalny w Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w Łodzi, absolwent Programu Menedżerowie NGO (PROMENGO), Szkoły Liderów Miast i Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, z wykształcenia politolog.

Terminy:

  • 4 stycznia (czwartek) 2024 godz. 17.00
  • 12 stycznia (piątek) 2024 godz. 15.00

Obowiązują zapisy – wejdź na stronę https://webinaria.ngo.pl/splot-wartosciotwiera się w nowej karcie i zarejestruj się w wybranym terminie.

Źródło: www.ngo.pl

To top