Kontakt

SEKRETARIAT

Wiktoria Nowak
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248 03 70
e-mail: sekretariat@crl.ostrowiec.pl 


p.o. Dyrektora:

Łukasz Kot
tel. 41 248 03 70
e-mail: kot.lukasz@crl.ostrowiec.pl


DZIAŁ ADMINISTRACYJNO – PRAWNY

Główny Księgowy

Alina Wójcicka
tel. 41 248 03 70
e-mail: wojcicka@crl.ostrowiec.pl

Główny specjalista ds. obsługi kadrowej

Iwona Haraburda
tel. 41 248 03 70
e-mail: haraburda@crl.ostrowiec.pl

Starszy specjalista ds. obsługi prawnej

Mateusz Surowiec
tel. 41 248 03 70
e-mail: surowiec@crl.ostrowiec.pl


DZIAŁ OBSŁUGI INWESTORÓW I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Kierownik Działu

Łukasz Kot
tel. 41 248 03 70
e-mail: kot.lukasz@crl.ostrowiec.pl

Starszy specjalista ds. obsługi inwestorów i przedsiębiorczości

Aleksandra Pastuszka
tel. 41 248 03 70
e-mail: pastuszka@crl.ostrowiec.pl

Starszy specjalista ds. obsługi inwestorów i przedsiębiorczości

Marcin Sztaba
tel. 41 248 03 70
e-mail: sztaba@crl.ostrowiec.pl

Główny specjalista ds. obsługi CPiAZ 

Maciej Maksymiuk
tel. 41 248 03 70
e-mail: maksymiuk@crl.ostrowiec.pl


DZIAŁ EDUKACJI; DZIAŁ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Kierownik Działu

Ewa Mochul – Zwolińska
tel. 41 248 03 70
e-mail: mochul_zwolinska@crl.ostrowiec.pl

Starszy specjalista ds. edukacji;
Starszy specjalista ds. organizacji pozarządowych

Aneta Jedlikowska
tel. 41 248 03 70
email: jedlikowska@crl.ostrowiec.pl

Starszy specjalista ds. edukacji;
Starszy specjalista ds. organizacji pozarządowych

Wioletta Wiącek
tel. 41 248 03 70
e-mail: wiacek@crl.ostrowiec.pl


Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Pola wymagane

To top