Bezpłatne konsultacje w Powiatowym Urzędzie Pracy

W ramach cyklu bezpłatnych spotkań informacyjnych pod wspólnym hasłem „Zaczynam w Ostrowcu” pracownicy Centrum Rozwoju Lokalnego przeprowadzili w poniedziałek 18 lipca konsultacje z zakresu przedsiębiorczości dla petentów Powiatowego Urzędu Pracy. W gościnnej siedzibie PUP na specjalnie przygotowanym stoisku osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej mogły dowiedzieć się gdzie i w jakiej formie szukać dofinansowania do otwarcia działalności, jakie procedury stosują poszczególne instytucje decydując o przyznaniu środków oraz jakie kryteria naboru obowiązują przy naborze.

Osoby odwiedzające stanowisko CRL otrzymały materiały informacyjne i ulotki, zachęcane też były do korzystania z oferty doradczej Centrum Rozwoju Lokalnego i konsultowania swoich biznesplanów i kolejnych podejmowanych dla zrealizowania celu jakim jest własny biznes – planów i działań.

Przeprowadzenie konsultacji było możliwe dzięki pomocy i wsparciu  Powiatowego Urzędu Pracy, za co serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Stafijowskiej oraz Pracownikom PUP.

Kolejne bezpłatne konsultacje zaplanowane zostały już 21 lipca w godz. 9.00 – 12.00 na Targowisku Miejskim w Hali Białej.

ZAPRASZAMY!

To top