Biznesowy dyżur na Targowisku Miejskim

W czwartek 21 lipca pracownicy Działu Obsługi Inwestorów i Przedsiębiorczości Centrum Rozwoju Lokalnego przeprowadzili kolejne konsultacje z cyklu „Zaczynam w Ostrowcu”  – tym razem dla klientów odwiedzających Targowisko Miejskie.

Konsultacje z zakresu przedsiębiorczości dotyczyły m. in: zakładania własnej działalności gospodarczej, pozyskiwania środków na działalność czy też źródeł finansowania ze środków publicznych – w tym funduszy europejskich. Stoisko CRL przygotowane w Hali Białej przyciągnęło sporą grupę osób zainteresowanych, którym oprócz informacji dotyczących działalności gospodarczej przybliżono też ofertę Centrum Rozwoju Lokalnego zachęcając jednocześnie do korzystania z niej. Warto dodać, że wśród odwiedzających stoisko byli również przedsiębiorcy już funkcjonujący na rynku zainteresowani możliwościami finansowania działań na rzecz rozwoju swoich firm.

Dyżur był więc jak najbardziej efektywny, szczególnie w miejscu, które daje możliwość funkcjonowania i rozwoju lokalnych przedsiębiorców.  Przeprowadzenie konsultacji było możliwe dzięki pomocy i wsparciu  Targowisk Miejskich, za co serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Panu Mariuszowi Kosiarzowi oraz Pracownikom TM.

 

To top