Kolejne edycje szkoleń pn. „Ostrowczanin na swoim” rozpoczęte!

Z początkiem marca w Centrum Rozwoju Lokalnego rozpoczęliśmy realizację trzeciej edycji szkoleń pn. „Ostrowczanin na swoim”. Udział w zajęciach wzięły kolejne osoby chcące pracować na swoim. Zajęcia były realizowane podczas dwudniowych spotkań, w ramach których uczestnicy rozwijali kompetencje osobiste niezbędne do prowadzenia biznesu oraz uzyskiwali praktyczną wiedzę na temat zakładania
i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szkolenia prowadzone są
z uwzględnieniem potrzeb i preferencji poszczególnych grup uczestników: Doświadczeni na Swoim (osoby w wieku 50+), Młodzi na Swoim (osoby w wieku do 29 roku życia), Młodzi Rodzice na Swoim oraz Seniorzy na Swoim (emeryci, którzy chcą być aktywni i realizować się zawodowo).

Kolejne szkolenia już w czerwcu 2023 roku. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów – wystarczy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy w siedzibie Centrum Rozwoju Lokalnego. Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc. Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy, zasady rekrutacji, regulamin, program oraz terminy szkoleń dostępne są na stronie internetowej www.crl.ostrowiec.pl oraz w naszej siedzibie.

Szkolenia pn. „Ostrowczanin na swoim” są realizowane w ramach projektu „Ostrowiec Świętokrzyski – miasta OdNowa”. Projekt korzysta z dofinansowania o wartości 2 974 766 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Celem projektu jest poprawa życia mieszkańców w różnym wieku poprzez osiągnięcie różnorakich zmian w rozwoju społeczno-gospodarczym miasta oraz w sferze lokalnej administracji publiczne.

To top