Jak promować firmę za granicą – webinarium dla przedsiębiorców

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium „Promocja firmy na rynkach zagranicznych z Funduszy Europejskich 2021-2027”. Celem webinarium jest przybliżenie przedsiębiorstwom możliwości Uzyskania dofinansowania do udziału w targach i misjach zagranicznych.

Webinarium jest skierowane do przedsiębiorców chcących uzyskać wsparcie w zakresie promocji firmy na rynkach zagranicznych.

PLAN SPOTKANIA:

  • Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • Działanie 2.25 Promocja marki innowacyjnych MŚP w ramach FENG 2021-2027
  • Pozostałe możliwości wsparcia

Webinarium odbędzie się 30 października 2023 r. od godziny 10.30 do godziny 11.30 na platformie internetowej ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line (TUTAJ) do 29 października 2023 r. Po rejestracji przesłany zostanie link do webinarium. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami organizatorzy proszą  o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie będą mogli zapewnić.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

To top