Szkolenia i kursy w ramach BUR

Od 18 grudnia Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach rozpoczyna przyjmowanie wniosków na szkolenia, kursy, studia podyplomowe i inne usługi rozwojowe realizowane w ramach dwóch projektów: “Pracownik kapitałem firmy. Postaw na jego rozwój z bazą usług rozwojowych” oraz „Buduj swój Rozwój – Baza Usług Rozwojowych”.

Pierwszy z nich skierowany jest m.in. do pracodawców, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego czy organizacji pozarządowych. Z drugiego korzystać będzie mógł każdy dorosły mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Celem obu projektów jest umożliwienie skorzystania z wszelkiego rodzaju usług rozwojowych z dofinansowaniem lub refundacją sięgającymi od 75% do nawet 90% kosztów.

Baza Usług Rozwojowych BUR to ogólnopolska, bezpłatna platforma internetowa zawierająca rejestr usług rozwojowych, administrowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Z dofinansowania skorzystać mogą pracodawcy, ich pracownicy, a także wszystkie osoby dorosłe z województwa świętokrzyskiego. Baza Usług Rozwojowych zapewnia możliwość samodzielnego wyboru usługi, w pełni odpowiadającej potrzebom uczestników. Dofinansowanie obejmuje kursy zawodowe, doradztwo biznesowe, szkolenia, studia podyplomowe, mentoring, asystę w prowadzeniu działalności gospodarczej. Warunkiem jest dostępność danej usługi na platformie internetowej BUR.

Szczegóły dla obu projektów, dokumenty, oraz wszelkie informacje na temat naborów. 

Projekty realizowane są w ramach Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

Źródło: strona internetowa Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach

To top