„Przyszli przedsiębiorcy” z wizytą w Kieleckim Parku Technologicznym

W dniach 11 i 12 stycznia odbyły się dwie fascynujące wizyty studyjne w Kieleckim Parku Technologicznym. W wizytach tych wzięli udział ,,studenci” Wydziałów Start Up i Level Up Akademii Młodego Przedsiębiorcy.  Młodsi słuchacze uczestniczyli w odlotowym warsztacie ,,Lot do celu”. To była nie tylko doskonała okazja do nauki, ale i zabawy. Dodatkowo, grupa miała szansę zwiedzić ekscytującą wystawę, która rozwijała zainteresowania naukowe. Starsi słuchacze odwiedzili firmę Cabiomede, gdzie wzięli udział w pokazie nowoczesnych urządzeń stosowanych w druku 3D. Młodzież była bardzo zadowolona z wyjazdów. I o to chodzi .
Koordynatorem zadania jest Centrum Rozwoju Lokalnego, a jego Wykonawcą Akademia Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego.
Akademia Młodego Przedsiębiorcy jest zadaniem realizowanym w ramach projektu ,,Ostrowiec Świętokrzyski – miasta OdNowa” korzystającego z dofinansowania otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Celem projektu jest poprawa życia mieszkańców w różnym wieku poprzez osiągnięcie różnorakich zmian w rozwoju społeczno-gospodarczym miasta oraz w sferze lokalnej administracji publicznej.

To top